Nosimy w sobie wiele napięć i niepokojów. Jest to związane nie tylko z czasem studiów, który bywa stresujący, ale także z przyszłym (post-akademickim) życiem w społeczeństwie i rodzinie, gdzie trzeba brać na siebie konkretne odpowiedzialności i podejmować konkretne decyzje. Duszpasterstwo akademickie Xaverianum oprócz pomocy duszpasterskiej, rozmów, spowiedzi i kierownictwa duchowego pragnie stworzyć dla studentów możliwość rozmów z psychologiem. Dzięki takiej rozmowie można głębiej spojrzeć na swoją historię i zrozumieć  uwarunkowania, które określają nasz sposób patrzenia na świat, relację do ludzi, Boga i siebie samego.  

Wszystkich studentów, którzy chcieli by porozmawiać o swoich trudnościach, problemach, nierozwiązanych konfliktach, serdecznie zapraszamy do punktu konsultacji psychologicznej przy Xaverianum. Pomoc prowadzi pani Kasia Tołstych, psycholog – terapeuta. Spotkania są bezpłatne.

Z panią Kasią można się umówić na spotkanie indywidualnie, drogą mailową:  katarzyna.tolstych@wp.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.   bądź telefonicznie: 883 419 569.   

  

Kiedy?

Po wcześniejszym umówieniu się.