• AKADEMICKA “DWUDZIESTKA”  zapraszamy do kościoła oo. jezuitów. Transmisja live na stronie naszej parafii.
  • XAVERIAŃSKA WSPÓLNOTA wszystkich studentów zapraszamy na spotkanie całej wspólnoty we wtorek, zbieramy się od g. 18:00 w DA Xaverianum, każdy jest mile widziany
  • CZWARTKOWA “DWUDZIESTKA” g. 20:00 w kaplicy DA
  • CZUWANIE PRZED ZESŁANIEM DUCHA ŚWIĘTEGO zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy i czuwania przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, sobota 4 czerwca 2022, początek o g. 22:00 w kościele oo. jezuitów
  • WARSZTATY DLA ZAKOCHANYCH i NARZECZONYCH kolejna edycja odbędzie się w dniach 10-12 czerwca 2022. Szczegóły w zakładce “Warsztaty..”. Zapisy u o. Jacka, ilość miejsc ograniczona
  • ZIEMIA ŚWIĘTA o. Jacek zaprasza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej – Śladami Pana Jezusa. Termin 18-25 lutego 2023. W programie: Ein Karem, Betlejem, Cezarea Nadmorska, Kana, Nazaret, Tyberiada, Góra Tabor, Jerozolima, Jerycho, Morze Martwe, Jaffa. Koszt: 1550 PLN + 580 USD. Cena zawiera: przejazd autokarem na trasie Opole-Kraków-Opole, przelot na trasie Kraków-Tel Aviv-Kraków, 7 noclegów (pokoje 2-os.), wyżywienie (śniadanie/obiadokolacja), przejazdy autokarem na miejscu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługę pilota i lokalnego przewodnika, zestawy słuchawkowe tour guide, składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Gwarancyjny, ubezpieczenie KL i NNW (zawiera ubezpieczenie od chorób przewlekłych i Covid19), napiwki dla lokalnej obsługi i innych świadczeń związanych z realizacją programu pielgrzymki. Zapisy do wyczerpania wolnych miejsc lub do 28 sierpnia 2022.
  • Kochani STUDENCI! Zajrzyjcie do nas! Zapraszamy i czekamy na Was, nigdy nie jest za późno aby dołączyć do nas i tworzyć razem naszą wspólnotę. Jeśli potrzebujesz więcej informacji to zawsze znajdziesz kogoś w Ośrodku, możesz też zajrzeć na naszą stronę www oraz fanpage na Facebooku