• AKADEMICKA “DWUDZIESTKA”  zapraszamy do kościoła oo. jezuitów. Transmisja live na stronie naszej parafii.
  • SESJA w XAVER od środy przestrzenie w naszym duszpasterstwie będą służyły nauce. Zapraszamy studentów do skorzystania i wspólnej nauki
  • POMARAŃCZOWA 3, zapraszamy wszystkich pielgrzymów na tegoroczną Opolską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dn. 15-20 sierpnia 2022. Szczegóły zostaną podane w terminie późniejszym, ale już od dziś zapraszamy chętnych do podjęcia się służby porządkowej i muzycznej. Szczegóły u o. Jarosława (przewodnika naszej jezuickiej grupy)
  • BIAŁY DUNAJEC 2022 rozpoczęły się już zapisy dla maturzystów na tegoroczny Obóz Adaptacyjny duszpasterstw Wrocławia i Opola. Zapraszamy do chaty Xaverianum, szczegóły na stronie www.bialydunajec.org
  • Kochani STUDENCI! Zajrzyjcie do nas! Zapraszamy i czekamy na Was, nigdy nie jest za późno aby dołączyć do nas i tworzyć razem naszą wspólnotę. Jeśli potrzebujesz więcej informacji to zawsze znajdziesz kogoś w Ośrodku, możesz też zajrzeć na naszą stronę www oraz fanpage na Facebooku