Jezuicki Ośrodek Formacji i Kultury ,,Xaverinaum” serdecznie zaprasza na Warsztaty Pieśni Dominikańskich u Jezuitów, które odbędą się w dniach 28 lutego – 1 marca 2020 (od piątku do niedzieli), przy parafii oo. Jezuitów przy ul. O. Józefa Czaplaka w Opolu.

Warsztaty skierowane są do schol studenckich i chórów młodzieżowych i parafialnych, kleryków, księży, sióstr zakonnych oraz osób śpiewających indywidualnie.

Podczas warsztatów uczestnicy, będą mogli pogłębić swoją wiedzę o muzyce liturgicznej, rozszerzyć repertuar o nowe pieśni wielogłosowe, wzbogacić doświadczenie z zakresu emisji głosu (możliwość konsultacji indywidualnych dla wybranych osób), a także wysłuchać rekolekcji wielkopostnych.

Warsztaty zakończą się koncertem o godzinie 19:00 oraz Mszą Świętą w kościele p.w. NSPJ o godz. 20:00 z udziałem chóru utworzonego przez uczestników warsztatów.

Warsztaty poprowadzą: Anna i Kacper Kubiakowie oraz Mateusz Kazimierski. Rekolekcje wygłosi ks. Joachim Waloszek.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook’u

Koszt całkowity warsztatów to 100.00 zł. W ramach pakietu każdy otrzyma potrzebne materiały i pomoce. Niestety nie organizujemy noclegów i obiadów. Jednak z pewnością nie zabraknie ciepłej herbaty, kawy i słodkiego poczęstunku.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na warsztaty zostaną przyjęte osoby, które swój udział potwierdzą wpłatą zaliczki w wysokości 30.00 zł.

Zapisy rozpoczną się 1 lutego i potrwają do 23 lutego 2020 do godziny 14:00 lub do wyczerpania miejsc.

PLAN WARSZTATÓW

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZGADA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY