Nowy rok akademicki oznacza nowe wyzwania i pomysły. Tegoroczna oferta dla studentów obfituje w przeróżne warsztaty, aktywności i grupy formacyjne. Plan tygodnia opisuje Mary – świeżo upieczona szefowa rady duszpasterstwa..

W niedzielę o godzinie 20:00 tradycyjnie już zapraszamy na “Dwudziestkę” czyli studencką Eucharystię w kościele oo. Jezuitów przy parafii NSPJ w Opolu.

W poniedziałek o 19:00 co dwa tygodnie zapraszamy na przemian na spotkania z cyklu BIBLEING – POZNAJ SŁOWO oraz spotkania CIRCLE – POZNAJ BARDZIEJ

We wtorek o 18:30 zapraszamy na CONNECTING czyli luźne spotkania obfitujące w spontaniczne aktywności – wspólne gotowanie, oglądanie filmów, granie w planszówki itp

W środę o 19:00 zapraszamy na warsztaty LOYOLA BEAT oraz na STUDENCKI RÓŻANIEC w Kaplicy o godzinie 20:30

W czwartek o 19:00 co dwa tygodnie zapraszamy na przemian na WARSHIP oraz FIRST STEP. O godzinie 20:00 zapraszamy na “Dwudziestkę” w naszej Kaplicy.

W piątek, piąteczek, piątunio zapraszamy do podzielenia się swoimi pomysłami na spędzenie czasu “na zewnątrz” – wspólny wypad do kina, kawiarni, filharmonii, teatru, zoo, parku trampolin itp.