Dokładnie tydzień temu – 26 lutego 2021 roku, odbył się Warsztat online organizowany przez nasze jezuickie duszpasterstwo akademickie Xaverianum w Opolu.

Osobą prowadzącą, która podzieliła się z nami swoją wiedzą była Katarzyna Młynarska – znana wokalistka, pedagog, trener emisji głosu, muzykolog, chórmistrz, coach. Pomysłodawczyni, dyrektor i wykładowca Wrocławskiego Liturgicznego Studium Wokalnego.

Warsztat składał się z trzech bloków tematycznych:

I BLOK – Gdzie w tym wszystkim jest Bóg?

II BLOK – Jak poradzić sobie ze tremą?

III BLOK – Q&A – zadaj pytanie

W założeniu spotkanie miało trwać trzy godziny, ale temat jest tak rozległy, że spotkanie trwało prawie cztery godziny. Niemal sto miejsc na Warsztaty rozeszło się w błyskawicznym tempie!

CZY BYŁO WARTO?   Warsztat oczyma Uczestników:

Nie wiedziałam czego się spodziewać po warsztatach ale bardzo dużo z nich wynoszę. Mnóstwo inspiracji śpiewaczych i życiowych. Dziękuję za pasję, siłę kobiecości i miłość do ludzi. Jestem niezmiernie zainspirowana. Pani Kasiu, proszę dalej zapalać ludzi do bycia sobą i czerpania z tego radości!

Dziękuję za to nowe doświadczenie, za Pani wiedzę oraz super atmosferę! Wiele cennej wiedzy wynoszę z tego spotkania. Pozdrawiam i mam nadzieję, że następne warsztaty będą już twarzą w twarz.

Pani Kasiu to dla mnie był jest zaszczyt poznania i słuchania Pani. Pani słowa poruszają, odkrywają prawdę o sobie. Dziękuję za ten czas. Bezcenne.

Kapitalnie, Pani Kasiu, dziękuję.

A ja się podwójnie cieszę z tej formy zdalnej, bo do Wrocławia na żywo bym nie dotarła. Dziękuję za formę, treść i organizację!

Dziękuję Pani Kasi za poświęcony czas i przekazaną wiedzę. Dziękuję też koordynatorce – Pani Hani za wiele pracy i czasu by to spotkanie mogło się odbyć. Niech dobry Bóg darzy Was drogie Panie swymi Łaskami. Szczęść Boże!

Zróbmy kolejne spotkanie!:)

Tak, kolejne spotkanie trzeba zrobić – takich komentarzy było wiele i napływa coraz więcej!

Niech Pan Bóg błogosławi takim zdalnym Dziełom, Pani Kasi, Pani Hani oraz wszystkim Uczestnikom. – AMEN!

Bardzo się cieszymy, że odbiór warsztatu jest tak pozytywny. Znamy już odpowiedź na pytanie –CZY BYŁO WARTO? Zdecydowanie TAK! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za uczestniczenie w warsztatach i budowanie wspólnoty opartej na JEZUSIE CHRYSTUSIE.

LINKI: