Noclegi

Witamy w Jezuickim Ośrodku Formacji i Kultury “XAVERIANUM”!

Nasz Ośrodek oferuje możliwość wynajęcia pokoju na nocleg krótkoterminowy, w spokojnej części blisko centrum Opola i kampusu Uniwersytetu Opolskiego. W naszym budynku działa także Duszpasterstwo Akademickie, stąd nie zawsze panuje absolutna cisza. Staramy się by studenci zaangażowani w DA przestrzegali ciszy nocnej w godz. 0:00 do 7:00. Maksymalny czas wynajęcia pokoju to 10 dni kalendarzowych.

Posiadamy 16 miejsc noclegowych w 8 nieklimatyzowanych pokojach (1 pokój 1-osobowy; 6 pokoi 2-osobowych i 1 pokój 3-osobowy). Wszystkie pokoje są wyposażone w pojedyncze łóżka. Każdy z tych pokoi posiada prywatną łazienkę. W najbliższym czasie planowany jest remont wszystkich pokoi. Ilość dostępnych miejsc w danym momencie zawsze znajduje się na naszej stronie internetowej.

Godziny przyjazdu i wyjazdu: zameldowanie od 14:00; wymeldowanie do 12:00. W naszym Ośrodku nie ma recepcji, stąd prośba o poinformowanie przed przybyciem o orientacyjnej godzinie przyjazdu na miejsce noclegu, najlepiej drogą elektroniczną noclegi@xaverianum.pl.

Koszty wynajęcia: pokój 1-os 100zł/doba/os; pokój 2-os 80zł/doba/os; 3-os 80zł/doba/os; 2-os 60zł/doba/os. Wystawiamy faktury VAT (do ceny wynajmu doliczany jest 8% VAT).

W większości pokoi jest możliwość korzystania z połączenia internetowego za pomocą Wi-Fi.  

Na terenie całego Ośrodka jest całkowity zakaz palenia. Pokoje nie są wyposażone w dostęp do TV. Ośrodek nie dysponuje miejscami parkingowymi. Posiłki są do zorganizowania we własnym zakresie w dostępnej i wyposażonej dla naszych Gości kuchni.

Mamy nadzieję, że nasi Goście spędzą u nas miłe chwile. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt w sprawie noclegów

Wszelkie zapytania odnośnie rezerwacji noclegów, dostępnych sal i auli o. J. Czaplaka SJ prosimy zgłaszać drogą elektroniczną na adres noclegi@xaverianum.pl

W nagłych wypadkach tel. 607 146 084

Na czas wakacji (lipiec/sierpień/wrzesień) Xaverianum nie udostępnia pomieszczeń.

Pokoje

Kuchnia