Czas wakacji w XAVERIANUM
Rozpoczynamy okres wakacyjny w Xaverianum. Duszpasterstwo Akademickie Xaver przeszło w tryb wakacyjny – wracamy w pierwszą niedzielę października (oczywiście widzimy się na obozie adaptacyjnym w Białym Dunajcu we wrześniu).
Grupa absolwentów wg. możliwości będzie spotykać się po niedzielnej mszy świętej o 9.30.
Przy Studni – nasza grupa Młodych Dorosłych będzie kontynuować swoje spotkania także w wakacje. Co dwa tygodnie, w środy o 19.30 – poniżej plakat.
Ośrodek przechodzi w tryb wakacyjny, ale to nie oznacza, że będzie zamknięty: zaplanowane są spotkania różnych grup, warsztaty oraz wizyta pielgrzymki rowerowej z Kłodzka.


